Jak to działa

Obecnie nie jest już tajemnicą publiczną, że cała elektronika i inne produkty pochodzą z Chin lub Tajwanu.

Towary w galerii są dostarczane bezpośrednio od oryginalnych Wykonawców, tj. Sprzedającego, a nie od naszej firmy.

Opłaty pocztowe są subsydiowane przez samych sprzedawców z Chin lub Tajwanu.

Dzięki dużej liczbie przesyłek wysyłanych przez naszych klientów do naszych klientów udało nam się zminimalizować koszty wysyłki. Ważną zasadą w modelu biznesowym galerii zakupów online Lunzo.pl, którą w pełni podążamy, jest to, że nie dodajemy ceny wysyłki do towarów, ale odejmujemy od naszej marży. Na pierwszy rzut oka możesz nie znać różnicy, ale spróbuj porównać nasze ceny z konkurencją i poznasz różnicę.

Wysyłka towaru zostanie następnie wysłana przez Sprzedawcę z Azji bezpośrednio do kupującego. Domyślnie przesyłka jest dostarczana przez Poczta polska.

 

FUNKCJONOWANIE USTEREK SKARGOWYCH TOWARÓW

Konieczne jest uświadomienie sobie, kim jest sprzedawca i kto jest kupującym.

Nabywcą jest ten, który zamawia towary w galerii handlowej Lunzo. Sprzedawca jest dystrybutorem z Azji. Pośrednikiem jest LUNZO.

Należy pamiętać, że Kupujący musi żądać jakości towarów ze Sprzedawcą, a nie z Brokerem.

Wysłanie towarów z powrotem do dostawcy do Azji będzie kosztowało normalnego nabywcę nieproporcjonalnie drogiego, a zwłaszcza zajmuje dużo czasu. Opłaca się żądać tylko drogich rzeczy.

Nasza firma może również zorganizować reklamację towarów, możesz dowiedzieć się więcej o tej usłudze w Ogólnych warunkach i zasadach, które zalecamy uważnie przeczytać.

 

FUNKCJONOWANIE ROSZCZEŃ NASZYCH USŁUG

Co jeśli na przykład przesyłka zostanie utracona podczas transportu?

Taka sytuacja często nie występuje; Jeśli jednak tak się stanie, nasza firma jest gotowa wziąć na siebie odpowiedzialność i na nasz koszt poprosimy dostawcę o ponowne wysłanie towaru.

Jeśli towar nie zostanie dostarczony w ciągu sześćdziesiąt dni od daty wysłania towaru przez sprzedawcę, nasza firma jest gotowa zwrócić zapłaconą cenę Kupującemu.

 

PŁATNOŚĆ ZA TOWARY

W internetowej galerii zakupów Lunzo.pl można zapłacić:

(a) przelewem bankowym

Ponieważ Lunzo nie jest właścicielem towarów, nie ma żadnych dostaw i nie sprzedaje ich, podczas gdy azjatyccy dostawcy nie wysyłają gotówki przy odbiorze, dostawa za pobraniem nie jest opcją z powodu wysyłania towarów z Azji.

Podczas dostawy towarów może nastąpić odprawa celna towarów. Możliwość odprawy celnej może dotyczyć tylko zamówień o łącznej wartości ponad 88 PLN (ekwiwalent 22 EUR).

 

INNE

Jeśli nie masz pewności co do zasady zamawiania lub masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami.

Przed wybraniem towarów przeczytaj Ogólne Warunki.