Jesteśmy galerią zakupów internetowych

JAK PRZESYŁKA JEST BEZPŁATNA?
1.1. W dzisiejszych czasach być może nie jest już tajemnicą publiczną, że większość elektroniki i innych produktów pochodzi z Chin lub Tajwanu.

1.2 Towary znajdujące się w galerii internetowej www.lunzo.pl są dostarczane bezpośrednio od pierwotnych Dostawców, tj. Sprzedających, zlokalizowanych w Azji, a nie od naszej firmy.

1.3. Opłata pocztowa jest dotowana przez samych Dostawców z Azji.

1.4. Udało nam się zminimalizować cenę przesyłki dzięki dużej ilości przesyłek, które Dostawcy wysyłają bezpośrednio do Ciebie, Kupującego. Ważną zasadą w modelu biznesowym internetowej galerii handlowej www.lunzo.pl, której w pełni się kierujemy, jest to, że nie doliczamy ceny przesyłki do towaru, ale odliczamy ją od naszej prowizji maklerskiej, czyli prowizji. Kwoty podane dla poszczególnych towarów w galerii internetowej www.lunzo.pl stanowią sumę naszych opłat za pośrednictwo i cenę zakupu towarów od Dostawcy, łącznie z kosztami transportu do Państwa. Możesz nie znać różnicy na pierwszy rzut oka, ale spróbuj porównać nasze ceny z konkurencją, a poznasz różnicę.

1.5. Przesyłka z towarem zostanie zatem wysłana z Azji przez Sprzedawcę, Dostawcę, bezpośrednio do Ciebie, Kupującego. Przesyłka standardowo dostarczana jest przez Poczta Polska.

 

FUNKCJONOWANIE REKLAMACJI WADY TOWARU
2.1. Konieczne jest uświadomienie sobie, kto jest Sprzedającym lub czy Dostawca, kim jest Kupujący i kto jest Pośrednikiem.

Kupującym jest ten, który zamawia pośrednictwo w zakupie towarów od sprzedawców azjatyckich w galerii internetowej www.lunzo.pl. Sprzedającym jest dystrybutor z Azji. My, firma LUNZO s.r.o., IČ: 06667678, z siedzibą Politických vězňů 912/10, 110 00 Praga 1, Republika Czeska, pośredniczymy w zakupie towarów.

Należy pamiętać, że kupujący musi narzekać na jakość towaru do sprzedawcy, a nie do pośrednika.

Wysłanie towaru w celu reklamacji do Dostawcy w Azji będzie kosztowało zwykłego Kupującego nieracjonalnie drogie i, co najważniejsze, zajmie dużo czasu. Dlatego warto narzekać tylko na drogie rzeczy.

2.2. Nasza firma może również zorganizować reklamację towarów od dostawcy azjatyckiego, więcej o tej usłudze możesz dowiedzieć się w Ogólnych Warunkach, które zalecamy uważnie przeczytać.

 

FUNKCJONOWANIE NASZYCH USŁUG REKLAMACJE, GWARANCJE DOSTAWY CZY ZWROT W 90 DNI
3.1. A jeśli na przykład przesyłka zaginie podczas transportu?

Taka sytuacja nie zdarza się często, mamy przegląd procesu transportu. Jednak w takim przypadku nasza firma jest gotowa wziąć na siebie odpowiedzialność i zlecimy Dostawcy ponowne wysłanie towaru na nasz koszt.

3.2. Jeżeli jako Kupujący towar nie zostanie Ci dostarczony w ciągu 90 dni od złożenia zamówienia, co oznacza, że ​​dostarczysz wybrany towar i jednocześnie wpłacisz na nasze konto kwotę stanowiącą sumę opłaty maklerskiej oraz cena zakupu towaru od Dostawcy, możesz poprosić nas o zwrot pełnej kwoty lub ponowne zamówienie towaru u Dostawcy. W takim przypadku zwracamy pieniądze na podane przez Ciebie konto bankowe.

 

ZAPŁATA ZA TOWARY
4.1. W internetowej galerii handlowej www.lunzo.pl można zapłacić przelewem bankowym, depozytem na nasze konto lub inną oferowaną metodą płatności online. W przypadku, gdy zwrócimy Ci pieniądze, zawsze robimy to na konto bankowe, które nam w tym celu poinformujesz.

4.2. Ze względu na to, że dostawcy azjatyccy nie wysyłają towaru za pobraniem, nie ma możliwości wysłania towaru za pobraniem przy transporcie towarów z Azji.

4.2. W trakcie dostawy towaru może nastąpić odprawa celna towaru. Możliwość odprawy celnej może mieć wpływ tylko na zamówienia o łącznej wartości wyższej niż 88 PLN (ekwiwalent 22 EUR).

 

INNY
Jeśli zasada składania zamówienia nie jest dla Ciebie jasna lub masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Prosimy o zapoznanie się z warunkami ogólnymi przed wyborem towaru.