Pióro wieczne JINHAO z drewna dębowego z końcówką F 0,5 mm pomarańczowe pióro kaligraficzne do pisania dla studentów do biura
Pióro wieczne JINHAO z korpusem z drewna dębowego jest przeznaczone do codziennego pisania i kaligrafii. Łączy naturalny materiał z praktycznym zastosowaniem, co docenią studenci również w pracy biurowej. Dzięki prostej konstrukcji pióro jest łatwe w użyciu i nie wymaga skomplikowanej konserwacji.
Korpus pióra wykonany jest z drewna dębowego, które uzupełnione jest kolorowymi elementami. Widoczna struktura drewna nadaje pióru naturalny wygląd, podczas gdy kolorowa część tworzy kontrastowy design. Konstrukcja została zaprojektowana tak, aby pióro było wygodne podczas pisania.
Końcówka o rozmiarze F (0,5 mm) zapewnia płynne i kontrolowane pisanie. Grubość linii jest odpowiednia do codziennego pisania i pracy z tekstem, gdzie ważna jest dobra czytelność. Ten typ końcówki jest uniwersalny i nadaje się do różnych stylów pisania.
Pióro oznaczone jest jako studenckie, co oznacza, że nadaje się do codziennego użytku w szkole. Dzięki swoim właściwościom może być również wykorzystywane w biurze do pisania notatek, dokumentów lub podpisów. Konstrukcja jest dostosowana do codziennego użytkowania bez komplikacji.
Pióro wieczne JINHAO można wykorzystać nie tylko do standardowego pisania, ale także do kaligrafii. Połączenie drewnianego korpusu i precyzyjnej końcówki umożliwia wygodną pracę z tekstem i tworzenie różnych stylów pisma.
Główne cechy:
- Pióro wieczne JINHAO z drewna dębowego
- Końcówka F (0,5 mm) do płynnego pisania
- Odpowiednie dla studentów i do użytku biurowego
- Przeznaczone do pisania i kaligrafii
- Połączenie naturalnego materiału i kolorowego designu
Zawartość opakowania:
Pióro wieczne JINHAO to praktyczny wybór do codziennego pisania. Dzięki końcówce o rozmiarze 0,5 mm umożliwia płynne prowadzenie linii. Drewniane wykonanie nadaje pióru naturalny wygląd. Odpowiednie jest do użytku szkolnego i biurowego. Sprawdzi się w pisaniu i kaligrafii.