Ultralekka cyklistyczna dętka TPU 28 g 700×18C–32C z wentylkiem francuskim 85 mm Rower szosowy Dętka zapasowa
Ultralekka dętka ThinkRider TPU 28 g z wentylkiem Presta 85 mm jest przeznaczona dla wymagających rowerzystów, którzy oczekują najniższej wagi, wysokiej odporności i precyzyjnego pompowania nawet przy wysokoprofilowych obręczach. Z wagą zaledwie 28 gramów należy do najlżejszych dętek na rynku i przynosi zauważalne oszczędności energii przy każdym obrocie pedałów.
Wykonana z zaawansowanego termoplastycznego poliuretanu (TPU), ta dętka oferuje wyjątkową elastyczność i wytrzymałość, co zmniejsza ryzyko przebicia nawet przy wysokim ciśnieniu. Materiał TPU ma dłuższą żywotność niż klasyczny butyl, lepiej utrzymuje ciśnienie i pozwala na kompaktowe złożenie – dętka zajmuje do 50 % mniej miejsca niż standardowa wersja.
Dzięki wentylkowi francuskiemu Presta 85 mm ta dętka jest idealna do aerodynamicznych i wysokoprofilowych kół, gdzie potrzebny jest dłuższy wentyl dla wygodnego dostępu do pompki. Rozmiar 700×18C–32C zapewnia kompatybilność z większością opon szosowych.
- Waga tylko 28 g – aż o 70 % lżejsza niż standardowa dętka
- Konstrukcja TPU – odporna, elastyczna i trwała
- Wentyl Presta 85 mm – idealny do wysokoprofilowych obręczy i precyzyjnego pompowania
- Rozmiar 700×18C–32C – odpowiednia do rowerów szosowych i fitness
- Kompaktowe wykonanie – łatwe przechowywanie, idealne w podróży
- Zawartość opakowania: 1× dętka
Podczas instalacji dętki lekko ją napompuj, aby równomiernie rozłożyła się wewnątrz opony. Nie pompuj jej poza oponą – pusta dętka może napęcznieć lub pęknąć. Zaleca się początkowe ciśnienie około 0,5 PSI dla prawidłowego osadzenia.
Ta ultralekka dętka ThinkRider 85 mm jest idealnym wyborem dla wyścigowych i wydajnych rowerzystów, którzy chcą zmniejszyć wagę roweru i zwiększyć jego efektywność. Łączy niską wagę, doskonałą odporność i niezawodność, co czyni ją perfekcyjnym wyborem dla nowoczesnej jazdy na rowerze szosowym.